Reference

www.munzarova.com/reference.html

Jak vidím Petru Munzarovou já, Josef Munzar, její manžel.

Péťa je velmi osobitá a nepřehlédnutelná. Její osobnost vyzařuje energii, která mě i lidi přitahuje. Je velmi milující matka, žena a přítelkyně. Od života chce neustále víc a víc a tímto motivuje ostatní lidi ve svém okolí. Mnohdy, i když o to oni sami nestojí. Je velice komunikativní a přátelská. V jakémkoliv kolektivu je oblíbená i přes to, že dokáže lidem říct do očí, co si o nich myslí. Životem jde svým neotřelým způsobem, který se nemusí všem líbit a to je na ní úžasné. Ona chce opravdu žít život tak, jak chce ona a ne tak, jak by mohla společnost požadovat. Je velmi inspirující a vedoucí osobnost.

Osobní rozvoj (koučování) ji provází životem co ji znám, aniž bychom, si to uvědomovali. Cílevědomě se tomu věnuje teprve krátkou dobu a musím říct, že je velmi úžasná, jakým způsobem umožnuje klientům, ale i mě vhled do nitra duše a samotného bytí, když potřebují najít odpovědi na své otázky. Její sezení jsou pro klienty mnohdy velmi emotivní a ustojí to pouze ti, co opravdu chtějí na sobě pracovat. Je jako pitbul, který nepustí, dokud z vás nedostane odpověď.

Ve všech směrech je velmi učenlivá a v tom, co dělá, chce být nejlepší. Vím, že se na ní mohu ve všech směrech spolehnout.


Pavla Tomková

Petra si mě, dá se říci, „našla“ sama a jsem za to více než šťastná. Má neuvěřitelně pozitivní energii, která Vás doslova nakopne a rozsvítí Vám den. Je velmi chápavý člověk, který nesoudí a nemusím se bát říct cokoliv, vše je možné. Po prvním sezení jsem si začala uvědomovat věci, které musím změnit, abych měla více radosti ze života. Mám před sebou cestu ke své vnitřní pohodě a lásce, a myslím, že jsem nemohla najít lepšího „ vodiče“ touto mojí cestou. Velice Petře děkuji, je člověkem na svém místě.

 

Hanka

1. Tématický večer byl moc fajn. Velice klidný a přínosný. Petra je empatická, milá a velmi zkušená žena, se kterou se krásně hovoří.

 

Jana

1. Tématický večer se mi líbil. Dal mi sílu něco pro sebe udělat. Petra je skvělá příjemná žena a moc ji děkuji.

Simona

"Petra skrze své cílené otázky a energii otevřela mé vlastní nitro k pochopení sebe samé. Děkuji."

Barbora Samková

Nikdy v životě jsem nebyla u koučky, ani jsem o tom nepřemýšlela. Měla jsem osobní problémy a moji přátelé mi řekli ať vyhledám psychologa. Z nenadání jsem dostala kontakt na Petru. Volala jsem ji tuším ve čtvrtek okolo 21 hodiny. Moc mě překvapilo, že byla ochotná se semnou sejít hned další den, což se moc nestává. Jsem hrozně ráda, že jsem dostala na Petru kontakt, protože její koučing mi už za pouhé 2 schůzky změnil pohled na život. Dodává mi strašně moc pozitivní energie uvědomovat si to, že život je krásný. Na koučingu se mi líbí a naprosto mi vyhovuje, že dokáže naprosto rozklíčovat můj problém a dokáže mě povzbudit. Také je pro mě hrozně uvolňující říct Petře vše, co jsem nikdy nedokázala. Mám v ní ohromné pochopení. Její metody mi naprosto vyhovují . Moc si vážím toho, že Petra vstoupila do mého života. Takové lidi nepotkáte často, možná 1x za život a já jsem ta to ohromně ráda!Koučování Petry Munzarové můžu na 110% doporučit všem! :-)

JUDr. Lenka Brabcová - koučka, mediatorka, konzultantka

Petra svojí důsledností, naprostým zájmem a empatií vnesla do mé záležitosti jasný akční plán s přesným zadáním. Fascinující je její smysl pro humor, díky kterému se člověk cítí velmi komfortně i v záležitostech, které takové nejsou.

 


Facebook
Google+
Linkedin
Skype
Email